Неделя, 24.07.16
00:10 За няколко долара повече игрален филм За няколко долара повече игрален филм /копродукция, 1965г./, реж. Серджо Леоне, в ролите: Клинт Истууд, Джан Мария Волонте, Лий Ван Клифт(12)
02:20 Дивия Франк в АфрикаДивия Франк в Африка документален филм /3 еп./п/
03:10 Чудният свят на оригами /п/Чудният свят на оригами /п/
03:25 Отблизо с МираОтблизо с Мира /п/
04:25 Ниро УлфНиро Улф: Пактът на шестимата игрален филм/п/
06:00 БраздиБразди /избрано/ /п/
06:30 Иде нашенската музикаИде нашенската музика /п/
07:25 ТелепазарТелепазарен прозорец
07:40 Войната на таралежитеВойната на таралежите тв филм /2 серия/
08:50 Д-р Време /п/Д-р Време /п/
09:00 Денят започваДенят започва... с Георги Любенов Публицистично предаване
11:00 Отблизо с МираОтблизо с Мира /п/
12:00 По света и у насПо света и у нас Информационна емисия
13:00 Георги и пеперудите" документален фиЛачените обувки на българското кино: Георги и пеперудите документален филм /2004г./, сценарист и реж. Андрей Паунов
14:15 Норма" /2 част/ МуВинченцо Белини: Норма /2 част/ Музикална сцена БНТ1 спектакъл на Софийската опера и балет
15:25 РъкописътРъкописът /п/
17:00 Непозната земяНепозната земя /п/
17:30 Спортна трескаСпортна треска
18:30 Теглене тиражите на ТОТОТеглене тиражите на ТОТО 2 и Втори ТОТО шанс
19:05 Дивия Франк в АфрикаДивия Франк в Африка документален филм /4 еп./
19:50 Лека нощ, децаЛека нощ, деца!: Случки с бърколини
20:00 По света и у насПо света и у нас Информационна емисия
20:45 Операция ВалкирияОперация Валкирия - игрален филм /копродукция, 2008г./, реж. Брайън Сингър, в ролите: Том Круз, Кенет Брана, Бил Най
22:45 По света и у насПо света и у нас Информационна емисия
23:00 Под прикритиеПод прикритие 2 тв филм /2 еп./ (16)
00:00 Ив Сен Лоран игрален филм /копродукцияИв Сен Лоран игрален филм /копродукция, 2014г./, реж. Жалил Лепер, в ролите: Пиер Нине, Гийом Галиен, Шарлот льо Бон(12)
Неделя, 24.07.16
00:20 България новиниБългария новини /п/
00:50 БратовчедиБратовчеди тв сериен филм, Италия /11 епизод/п/
01:45 Отвъдморски сюжети документална поредиОтвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
02:10 Потребителската кошницаПотребителската кошница /избрано/ /п/
02:40 Часът на зрителитеЧасът на зрителите /избрано/ /п/
03:10 Специалитетите на БабетСпециалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /49, последен епизод/п/
03:35 Изкуството на 21 век /п/Изкуството на 21 век /п/
04:05 Време за губенеВреме за губене /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/п/
04:35 Южни хроники: Зад кулисите научнопопулЮжни хроники: Зад кулисите научнопопулярна поредица /10 епизод/п/
05:00 Европа днес /п/Европа днес /п/
05:10 Раздвижи сеРаздвижи се с БНТ2 /избрано/ /БНТ 2 Русе/п/
05:40 Китай на фокус: Китайската цивилизацияКитай на фокус: Китайската цивилизация документална поредица /втора част/п/
06:30 Пътешествия документална поредица /п/Пътешествия документална поредица /п/
07:00 Вкусни изкушения кулинарно предаванеВкусни изкушения кулинарно предаване, Франция /1 епизод/
07:25 Да открием Германия /п/Да открием Германия /п/
07:55 Потребителската кошницаПотребителската кошница /избрано/ /п/
08:25 Часът на зрителитеЧасът на зрителите /избрано/ /п/
08:55 Непокорените" докуме45 години БНТ Пловдив: Непокорените документален филм /първа и втора част/
10:00 Световно наследство: Гимараеш /п/Световно наследство: Гимараеш /п/
10:20 Божествена комедия концерт под диригенБожествена комедия концерт под диригентството на Славил Димитров, с участието на Илиян Недев, Михаела Филева и актьорите Деан Донков и Радина Кърджилова
11:35 БлагунитеБлагуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 8 епизод/
12:00 Ай да идемАй да идем /избрано/ /БНТ 2 Благоевград/
12:30 България 12.30България 12.30 кратки новини
12:45 Красотата на природатаКрасотата на природата
13:00 АтелиеЧасът на студентите: Ателие
13:30 Пътешествия документална поредица /п/Пътешествия документална поредица /п/
14:00 Вратата Маказа" докЕвропа без граници: Вратата Маказа документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
14:30 Денят на обсадата игрален филм /втора Денят на обсадата игрален филм /втора част/п/
16:05 Митове и лДискавъри: Митове и легенди документален филм /7 епизод/п/
16:35 Днес и утреДнес и утре
17:00 Пътувай с БНТ 2Пътувай с БНТ 2: Етно /избрано/ /БНТ 2 Пловдив/
17:30 Рецепта за култураРецепта за култура /избрано/ токшоу с Юрий Дачев /п/
18:30 Надиграй меНадиграй ме на неделното хоро в район Витоша
19:30 България новиниБългария новини
20:00 БратовчедиБратовчеди тв сериен филм, Италия /12, последен епизод/
21:00 Кикимора" /втора част/Концерт на Николо Коцев и група Кикимора /втора част/
21:55 Международен балетен конкурсМеждународен балетен конкурс - Варна 2016 дневник
22:55 Толкова отдавна те обичам игрален филмТолкова отдавна те обичам игрален филм /Франция, Германия, 2008 г./, режисьор Филип Клодел, в ролите: Кристин Скот Томас, Елза Зилберщейн, Серж Азанависиус, Лоран Гревил и др.
Неделя, 24.07.16
00:20 Топ Гън /п/Топ Гън /п/
02:30 Нагоре с краката /п/Нагоре с краката /п/
05:00 Ново началоСърцето на дракона: Ново начало /п/
06:30 ИконостасИконостас
07:00 ВиолетаВиолета - сериен филм
08:00 Събуди сеСъбуди се... - предаване на NOVA
11:00 Съдебен спорСъдебен спор - предаване на NOVA, избрано
12:00 Новините на NOVAНовините на NOVA
12:30 Училищен рокУчилищен рок - с уч. на Джак Колман, Каси Томсън, Анди Милдър, Мика Алберти, Клеър Кери
14:20 Ягодово лятоЯгодово лято - с уч. на Шели Лонг, Джули Монд, Тревър Донован, Синди Уилямс, Бари Ван Дайк
16:00 Комбина„Комбина: най-доброто” - предаване на NOVA
19:00 Новините на NOVAНовините на NOVA - централна емисия
19:30 Темата на NOVAТемата на NOVA
20:00 СпайдърменСпайдърмен 2 - с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Алфред Молина, Розмари Харис
22:40 Война на световетеВойна на световете - с уч. на Том Круз, Дакота Фанинг, Миранда Ото, Тим Робинс, Джъстин Чатуин
Неделя, 24.07.16
00:35 Мач за двамаМач за двама - игрален филм /п/
02:20 КапанКапан - игрален филм /п/
03:45 УейкудУейкуд, игрален филм /п/
05:15 Неразказани приказкиНеразказани приказки - документална поредица
05:45 Дневникът на ВенетаДневникът на Венета - ток шоу с водеща Венета Райкова
06:30 Пчеличката МаяПчеличката Мая, анимация
07:15 Клуб УинксКлуб Уинкс, анимация
09:00 Мини мис и мини мистърМини мис и мини мистър с Илиана Балийска - детско предаване
09:30 ФредиФреди Грозника, игрален филм
11:00 Какво ви забърка ЛеоКакво ви забърка Лео, кулинарно шоу с водещ Лео Бианки
11:30 Дневникът на ВенетаДневникът на Венета, токшоу с водещ Венета Райкова /п/
12:30 Неразказани приказкиНеразказани приказки, документална поредица
13:00 Терминал 7Терминал 7: Ангел парк, документална поредица
13:30 Терминал 7Терминал 7: Игри на съдбата, документална поредица
14:00 Ритъмът на улицатаРитъмът на улицата, игрален филм /п./
16:20 Реджеп Иведик 3Реджеп Иведик 3, игрален филм /п./
18:00 Сутрешен блокСутрешен блок - комедиен сериал, България
19:30 Романтична комедия 1, Вкусът на любовтРомантична комедия 1, Вкусът на любовта, игрален филм
21:40 Фей ГримФей Грим, игрален филм
23:50 Сутрешен блокСутрешен блок - комедиен сериал, България
 
Oтдел за работа с клиенти: bgtelevizor bgtelevizor bgtelevizor bgtelevizor 360862796 support@bgt...